Natura to najlepszy lekarz…

Wierzymy, że dobre zdrowie to naturalny stan, który utrzymujemy dbając o nie. Codzienne czynności takie jak regularne mycie zębów czy zapewnianie odpowiedniej ilości ruchu przez sport lub spacery w parku mogą zdziałać cuda.

Jeżeli jednak potrzebny jest lekarz, możesz na nas liczyć.

 

O nas

Park Medical to nowoczesne Centrum Stomatologiczno – Medyczne, specjalizujące się w stomatologii estetycznej, ortodoncji oraz najwyższej jakości implantologii. Nasze Centrum oferuje również takie usługi jak: chirurgia ogólna, ginekologia, badania prenatalne, neurologia, urologia, psychiatria oraz punkt poboru materiału do badań.

W komfortowych warunkach zapewniamy Państwu nie tylko specjalistyczną opiekę medyczną, ale też miłe doznania estetyczne. Nasze Centrum Park Medical wyposażone jest w nowoczesną aparaturę diagnostyczną i medyczną, a przyjazny i fachowy personel dołoży wszelkich starań by spełnić wszelkie państwa oczekiwania. Dlatego z naszych usług korzystają także pacjenci z okolic Cieszyna: Skoczów, Ustroń, Wisła, Istebna, Koniaków, Brenna, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Bielsko-Biała, Zebrzydowice, a nawet Czeski Cieszyn.

 

Nasze priorytety

pełen profesjonalizm, doświadczenie oraz przyjazna atmosfera.

 

Przysłowia, które lubimy

Lekarz leczy, natura uzdrawia.

Przysłowie łacińskie

Człowiek jest dla człowieka lekarstwem.

Przysłowie gruzińskie

W zdrowym ciele, zdrowy duch.

Przysłowie polskie

Nasze wartości

 

Przyjazne Centrum Stomatologiczno Medyczne Park Medical iconPrzyjazny

Stawiamy na ludzi. Wierzymy, że „Człowiek jest dla człowieka lekarstwem” więc robimy wszystko, aby Pacjenci czuli się u nas świetnie, doświadczając otwartej i przyjaznej atmosfery.

Poznaj nas bliżej…

 

Nowoczesne Centrum Stomatologiczno Medyczne Park Medical iconNowoczesny

Nowoczesne technologie w medycynie to nie tylko lepsze zdrowie i większe bezpieczeństwo Pacjentów. To także ich wygoda. Nie oszczędzamy środków, staramy się nadążać za postępem technologicznym.

Poznaj nas bliżej…

 

Profesjonalne Centrum Stomatologiczno Medyczne Park Medical iconPROFESJONALNY

Żadna technologia nie zastąpi człowieka. Dlatego najważniejszy jest dla nas profesjonalizm oraz doświadczenie naszych lekarzy i specjalistów, którym zapewniamy nowoczesne zaplecze technologiczne.

Poznaj nas bliżej…

Stomatologia i medycyna dla Ciebie

Nasze centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00

Call Now Button