Stomatologia

Profilaktyka stomatologiczna

profilaktyka stomatologiczna Park Medical CieszynDbaj o higienę jamy ustnej i świeży oddech. Zapobiegaj próchnicy, chorobom przyzębia oraz innym chorobom zębów i jamy ustnej. Profilaktyka stomatologiczna wspomaga zapobieganie próchnicy, chorobom przyzębia oraz innym chorobom zębów i jamy ustnej. Właściwa higiena pozwala na eliminację przykrego zapachu z ust, zmniejsza przebarwienia (od kawy, papierosów, herbaty) i daje poczucie świeżości na co dzień.

Stomatologia zachowawcza
stomatologia-zachowawcza-Park-MedicalStomatologia zachowawcza to leczenie zębów objętych próchnicą, a także zapobieganie rozwojowi próchnicy w zdrowych zębach.

Park Medical oferuje Pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu najnowszych materiałów wypełnieniowych oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu stomatologicznego. Pacjent na miejscu zostaje zdiagnozowany przy użyciu radiowizjografii oraz kamery wewnątrzustnej, a następnie otoczony opieką naszej doświadczonej kadry medycznej, która gwarantuje profesjonalne leczenie.

Stomatologia estetyczna
stomatologia dziecieca Park Medical CieszynDzieci wymagają szczególnego podejścia ponieważ najczęściej boją się dentysty. To zrozumiałe. Staramy się, aby wizyta u nas była dla maluchów jak najprzyjemniejsza i otaczamy je specjalną opieką.
Ortodoncja
stomatologia estetyczna Park Medical CieszynPiękny uśmiech daje Ci lepsze samopoczucie i pewność siebie każdego dnia. Możesz bez skrępowania obdarowywać innych szczerym uśmiechem. Piękny uśmiech ułatwia sukcesy osobiste i zawodowe.
Endodoncja
ortodoncja Park Medical CieszynPrawidłowy zgryz to większy komfort spożywania posiłków, zdrowsze zęby i ładniejszy uśmiech. Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu oraz kosmetycznymi korektami ustawienia zębów. Nieprawidłowe ustawienie żuchwy podczas spożywania pokarmów może doprowadzić do przewlekłego bólu karku, głowy, pleców oraz barków. Skrzywione i znajdujące się w nieodpowiednim miejscu zęby są trudne w dezynfekcji, co prowadzi do tworzenia się chorób przyzębia, takich jak próchnica.

Lekceważenie zaistniałego problemu może spowodować wypadanie zębów, a w ostateczności ich całkowitą utratę.

Chirurgia i periodontologia

endodoncja Park Medical CieszynKiedyś chory lub zniszczony ząb był usuwany. Współczesne techniki stomatologiczne pozwalają na uratowanie zębów nawet bardzo mocno zniszczonych.

Najbardziej powszechną metodą jest leczenie kanałowe określane w terminologii stomatologicznej leczeniem endodontycznym, a polegające na usunięciu unerwionej tkanki zęba – miazgi i zastąpieniu jej materiałem wypełniającym. Leczenie kanałowe przeprowadzane jest w naszym Centrum zwykle na jednej wizycie, czasem dwóch, co pozwala zaoszczędzić Państwu czas i uniknąć niepotrzebnego stresu. Po zakończonym leczeniu wykonujemy zdjęcie RTG, które pozwala na ocenę poprawności wypełnienia kanałów.

Protetyka
protetyka Park Medical CieszynPacjenci często nie zdają sobie sprawy, że utrata nawet jednego zęba, nieuzupełniony stan uzębienia w odpowiednim czasie, może powodować przesuwanie się zębów sąsiednich, wydłużanie się zęba przeciwstawnego jak również zanik kości. To wszystko przyczynia się do pogorszenia estetyki uśmiechu, może powodować utratę kolejnych zębów jak również nie pozostaje bez znaczenia dla stawów skroniowo-żuchwowych objawiając się bólami głowy w okolicach skroni.

W Park Medical posiadamy własną, nowoczesną pracownię protetyczną. Możliwość bezpośredniej współpracy stomatologa z technikiem protetyki daje Ci pewność osiągnięcia 100 % precyzji i doskonałych efektów wizualnych.

Implantologia
implantologia Park Medical CieszynImplanty dają rewelacyjny efekt estetyczny, a także poprawiają stan zdrowia i ogólne samopoczucie pacjentów. Dzięki nim pacjenci mogą swobodnie śmiać się, rozmawiać, a także jeść na co tylko mają ochotę. Implanty są niezwykle trwałą metodą uzupełnienia braków uzębienia.

Umów się na wizytę…

 

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

33 474 00 00

728 374 773

rejestracja@parkmedical.pl

wypełnij formularz zgłoszeniowy

LEKARZE I SPECJALIŚCI

„Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.

Poznaj naszą załogę...

CENNIK

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług medycznych obowiązujących w Park Medical.

Cennik usług medycznych...

Laser CO2 Finexel

W Park Medical zabiegi laserem CO2 i frakcyjnym

zobacz więcej...

Call Now Button