Badania profilaktyczne

Informacje o specjalności

badania profilaktyczne Park Medical CieszynW ostatnich latach dynamiczny rozwój medycyny laboratoryjnej umożliwił badanie wielu parametrów, które okresowo kontrolowane obrazują stan zdrowia pacjenta zanim jeszcze wystąpią objawy. Badania laboratoryjne wykonywane np. raz w roku pozwalają określić stan zdrowia i wcześnie wykryć chorobę lub jej zapobiec. Badania profilaktyczne są w efekcie znacznie tańsze i mniej uciążliwe dla pacjenta od leczenia zbyt późno wykrytej choroby. Okresowa kontrola różnych parametrów krwi i moczu oraz konsultacja ich z lekarzem lub diagnostą laboratoryjnym umożliwia wczesne wykrycie ewentualnej choroby. Nasze zdrowie można zatem porównać do okresowego przeglądu samochodu, w porę wykryta usterka to mniejsze koszty. Choroba kosztuje drożej!

Nasi pracownicy – diagności laboratoryjni służą wiedzą i pomocą każdemu pacjentowi. Doradzą:  jak przygotować się do badań, zalecą jakie badania wykonać w określonych dolegliwościach skonsultują wyniki badań.

W trosce o Państwa zdrowie przygotowaliśmy specjalne zestawy badań w pakietach – taniej!

Informacje i ceny pakietów m.in. dla kobiet w ciąży, dla osób po 40r. ż., pakiet tarczycowy, pakiet wątrobowy na stronie www.med-lab-suchanek.pl

Zapraszamy także do korzystania z naszej promocyjnej akcji badań profilaktycznych przez cały rok!

Sprawdź cennik

Badania krwi i moczu wykonywane są w laboratorium Med-Lab Suchanek

Umów się na wizytę…

 

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

33 474 00 00

728 374 773

rejestracja@parkmedical.pl

wypełnij formularz zgłoszeniowy

LEKARZE I SPECJALIŚCI

„Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.

Poznaj naszą załogę...

CENNIK

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług medycznych obowiązujących w Park Medical.

Cennik usług medycznych...

Laser CO2 Finexel

W Park Medical zabiegi laserem CO2 i frakcyjnym

zobacz więcej...

Call Now Button