Medycyna

Badania profilaktyczne
badania profilaktyczne Park Medical CieszynNiezdrowy tryb życia, stres, niewłaściwa dieta czy też wady wrodzone mogą sprzyjać rozwijaniu się groźnych chorób. Twoje zdrowie w Twoich rękach, badaj się raz w roku. W Park Medical możesz oddać krew i mocz do analizy w nowoczesnym laboratorium analitycznym Med-Lab Suchanek. Konsultacja wyników z naszymi lekarzami umożliwia wczesne wykrywanie chorób.
Badania prenatalne
badania prenatalne Park Medical CieszynDzięki rozwojowi technik obrazowania, postęp diagnostyki prenatalnej, nabrał w ostatnich latach niesamowitego tempa. Aktualnie medycyna dysponuje możliwością wewnątrzmacicznego rozpoznawania wielu wad genetycznych i rozwojowych a także w niektórych przypadkach oferuje możliwości ich leczenia.
Ginekologia i położnictwo
ginekologia i poloznictwo Park Medical CieszynStaramy się, abyś czuła się u nas komfortowo i miała możliwość poznania każdego szczegółu badania czy zabiegu. Wspomagamy się technologią. Każdy ruch możesz zobaczyć na dodatkowym monitorze, a cały zabieg możemy nagrać dla Ciebie na płytę DVD jeżeli sobie życzysz. Możesz też liczyć na naszą cierpliwość. Mimo, iż nie wszystko da się wyjaśnić podczas jednej wizyty, zawsze staramy się powiedzieć kilka słów o każdym szczególe i odpowiedzieć na wszystkie Twoje (czy też Wasze, jeżeli jesteś na wizycie z tatą dziecka) pytania.
Chirurgia dziecięca
chirurgia ogolna Park Mecial CieszynZmiany na skórze dziecka to nieraz pierwsze oznaki poważnego schorzenia. W przypadku dzieci, przy odpowiednio wczesnym wykryciu zmian skórnych, najczęściej udaje się skutecznie usunąć problem. Nie można jednak ignorować niepokojących sygnałów na skórze dziecka, gdyż zmiany długo nie leczone mogą w późniejszym czasie być trudne do usunięcia.
Chirurgia ogólna
chirurgia ogolna Park Mecial CieszynZmiany na skórze to nieraz pierwsze oznaki poważnego schorzenia. Pomagamy Pacjentom jak najwcześniej wykryć zagrożenie i skutecznie je usunąć.

Jedynie zabieg chirurgiczny daje możliwość usunięcia zmiany w całości wraz z posłaniem materiału do badania histopatologicznego. Inne typy zabiegów skupiają się na usunięciu zmiany, jednak nie dają jednoznacznej odpowiedzi jaki typ zmiany został usunięty. Zgodnie z zaleceniem, każde usuwane znamię powinno być badane histopatologicznie, pomijanie tego badania nie jest postępowaniem właściwym.

Psychiatria
psychiatria Park Medical CieszynPsychiatria jest gałęzią medycyny zajmującą się badaniem i stosowaniem biopsychospołecznych zasad w etiologii, ocenie, rozpoznaniu, leczeniu, rehabilitacji i zapobieganiu umysłowym, emocjonalnym i behawioralnym zaburzeniom występującym samodzielnie lub wspólnie z innymi zaburzeniami medycznymi w ciągu całego życia człowieka.
Neurologia
neurologia Park Medical CieszynNeurologia zajmuje się głównie schorzeniami, których podłożem są uszkodzenia układu nerwowego. Twój ośrodkowy układ nerwowy pełni funkcję „centrum dowodzenia informacją”,  a obwodowy układ nerwowy przekazuje te informacje w całym organizmie. Dlatego tak ważna jest dobra kondycja Twojego układu nerwowego.

W Park Medical diagnozujemy i leczymy schorzenia neurologiczne.

Urologia
urologia Park Medical CieszynSchorzenia urologiczne mogą być nie tylko bardzo niebezpieczne (na przykład nowotwory układu moczowego), ale także uciążliwe na co dzień. Zaburzenia oddawania moczu, zaburzenia erekcji i niepłodność u mężczyzn to schorzenia, które mogą przysporzyć wiele problemów. Podobnie jak innym chorobom, można im zapobiegać., więc lepiej nie czekać, aż się rozwiną. Badania i konsultacje pozwalają zyskać świadomość stanu obecnego układu moczowego oraz świadomość ryzyka wystąpienia chorób. 
Logopedia
logopedia Park Medical CieszynMowa to coś co pozwala ludziom komunikować się ze sobą, przekazywać informacje, uczucia. Wszelkie wady mowy znacznie utrudniają codzienne życie, zmniejszają szanse na sukces osobisty i zawodowy. Dlatego robimy wszystko, aby Twoja mowa, albo mowa Twojego dziecka była prawidłowa.

Umów się na wizytę…

 

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

33 474 00 00

728 374 773

rejestracja@parkmedical.pl

wypełnij formularz zgłoszeniowy

LEKARZE I SPECJALIŚCI

„Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.

Poznaj naszą załogę...

CENNIK

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług medycznych obowiązujących w Park Medical.

Cennik usług medycznych...

Laser CO2 Finexel

W Park Medical zabiegi laserem CO2 i frakcyjnym

zobacz więcej...

Call Now Button