Park Medical
+48 33 474 00 00

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca
+48 33 474 00 01

Informacje o specjalności

protetyka Park Medical CieszynPacjenci często nie zdają sobie sprawy, że utrata nawet jednego zęba, nieuzupełniony stan uzębienia w odpowiednim czasie, może powodować przesuwanie się zębów sąsiednich, wydłużanie się zęba przeciwstawnego jak również zanik kości. To wszystko przyczynia się do pogorszenia estetyki uśmiechu, może powodować utratę kolejnych zębów jak również nie pozostaje bez znaczenia dla stawów skroniowo-żuchwowych objawiając się bólami głowy w okolicach skroni.

W Park Medical posiadamy własną, nowoczesną pracownię protetyczną. Możliwość bezpośredniej współpracy stomatologa z technikiem protetyki daje Ci pewność osiągnięcia 100 % precyzji i doskonałych efektów wizualnych.

Zapewniamy

 • najnowocześniejsze, ale tylko sprawdzone technologie i materiały
 • współpracę zespołu specjalistów z różnych dziedzin stomatologii ,zapewniającą wybór najlepszych pod kątem merytorycznym i estetycznym indywidualnych rozwiązań protetycznych dla pacjenta,
 • światowe standardy leczenia protetycznego,
 • kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze protetyki.
Cennik

Zobacz cennik -->

Lekarze i specjaliści

Przejdź do rejstracji

Kliknij w przycisk i zarejestruj wizytę -->

Umów się na wizytę…

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

 • LEKARZE I SPECJALIŚCI

  „Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.
  Poznaj naszą załogę...
 • Laser CO2 Finexel

  NOWOŚĆ w Park Medical i Park Derma Estetica Bezpłatna konsultacja dermatologiczna do zabiegu laserem frakcyjnym i chirurgicznym CO2
  Dowiedz się więcej ...
 • KARTA RODZINNA

  Rozumiemy jak ważna dla naszych Pacjentów jest troska o bliskie im osoby. Dlatego stworzyliśmy Kartę Rodzinną. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom.
  Dowiedz się więcej o Karcie Rodzinnej...
 • BADANIA PRENATALNE

  Rozwój technologii w medycynie umożliwia wczesne wykrywanie wad płodu. Nowoczesne badania pozwalają z większą dokładnością ocenić ryzyko wystąpienia wad u niemowlęcia.
  Poznaj nowoczesne badania...
Call Now Button