Park Medical
+48 33 474 00 00

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca
+48 33 474 00 01

Informacje o specjalności

urologia Park Medical CieszynSchorzenia urologiczne mogą być nie tylko bardzo niebezpieczne (na przykład nowotwory układu moczowego), ale także uciążliwe na co dzień. Zaburzenia oddawania moczu, zaburzenia erekcji i niepłodność u mężczyzn to schorzenia, które mogą przysporzyć wiele problemów. Podobnie jak innym chorobom, można im zapobiegać., więc lepiej nie czekać, aż się rozwiną. Badania i konsultacje pozwalają zyskać świadomość stanu obecnego układu moczowego oraz świadomość ryzyka wystąpienia chorób. 

 

Ceny niektórych usług w zakresie urologii

 • Wizyta lekarska
  150 PLN

Lekarze i specjaliści

Przejdź do rejestracji

Kliknij w przycisk i zarejestruj wizytę -->

Umów się na wizytę…

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

 • LEKARZE I SPECJALIŚCI

  „Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.
  Poznaj naszą załogę...
 • Laser CO2 Finexel

  NOWOŚĆ w Park Medical i Park Derma Estetica Bezpłatna konsultacja dermatologiczna do zabiegu laserem frakcyjnym i chirurgicznym CO2
  Dowiedz się więcej ...
 • KARTA RODZINNA

  Rozumiemy jak ważna dla naszych Pacjentów jest troska o bliskie im osoby. Dlatego stworzyliśmy Kartę Rodzinną. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom.
  Dowiedz się więcej o Karcie Rodzinnej...
 • BADANIA PRENATALNE

  Rozwój technologii w medycynie umożliwia wczesne wykrywanie wad płodu. Nowoczesne badania pozwalają z większą dokładnością ocenić ryzyko wystąpienia wad u niemowlęcia.
  Poznaj nowoczesne badania...
Call Now Button