Dermatologia

Informacje o specjalności

Medycyna estetyczna - Park Mecial Cieszynlek. med. Justyna Wykręt – specjalista dermatolog i wenerolog, specjalista medycyny estetycznej.
Jestem specjalistą dermatologiem i wenerologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Studiowałam na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2012-2017 pracowałam na Oddziale Dermatologicznym w Cieszynie, gdzie nabywałam doświadczenia w leczeniu chorób dermatologicznych, wenerologicznych i zakaźnych, a w Instytucie Anti-aging w Bielsku-Białej swoją wiedzę i umiejętności pogłębiłam o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, które również wykonuję.
W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. Od kilku lat również wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, które ciągle pogłębiam na kursach i szkoleniach.


Sprawdź cennik
 

Lekarze i specjaliści

Umów się na wizytę…

 

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

33 474 00 00

728 374 773

[email protected]

wypełnij formularz zgłoszeniowy

LEKARZE I SPECJALIŚCI

„Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.

Poznaj naszą załogę...

CENNIK

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług medycznych obowiązujących w Park Medical.

Cennik usług medycznych...

Laser CO2 Finexel

W Park Medical zabiegi laserem CO2 i frakcyjnym

zobacz więcej...

Call Now Button