Park Medical
+48 33 474 00 00

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca
+48 33 474 00 01

Informacje o specjalności

ortodonta Cieszyn - Park MedicalPrawidłowy zgryz to większy komfort spożywania posiłków, zdrowsze zęby i ładniejszy uśmiech. Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu oraz kosmetycznymi korektami ustawienia zębów. Nieprawidłowe ustawienie żuchwy podczas spożywania pokarmów może doprowadzić do przewlekłego bólu karku, głowy, pleców oraz barków. Skrzywione i znajdujące się w nieodpowiednim miejscu zęby są trudne w dezynfekcji, co prowadzi do tworzenia się chorób przyzębia, takich jak próchnica. Zapraszamy do gabinetu naszego ortodonty w Cieszynie. Zadbamy o Twój uśmiech.

Lekceważenie zaistniałego problemu może spowodować wypadanie zębów, a w ostateczności ich całkowitą utratę.

Cennik

Zobacz cennik -->

Lekarze i specjaliści

Przejdź do rejestracji

Kliknij w przycisk i zarejestruj wizytę -->

Umów się na wizytę…

Rejestracja: PN-PT 7.00-18.00

 • LEKARZE I SPECJALIŚCI

  „Człowiek jest dla człowieka lekarstwem”. Tak brzmi stare gruzińskie przysłowie, a my się z nim zgadzamy! Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą.
  Poznaj naszą załogę...
 • Laser CO2 Finexel

  NOWOŚĆ w Park Medical i Park Derma Estetica Bezpłatna konsultacja dermatologiczna do zabiegu laserem frakcyjnym i chirurgicznym CO2
  Dowiedz się więcej ...
 • KARTA RODZINNA

  Rozumiemy jak ważna dla naszych Pacjentów jest troska o bliskie im osoby. Dlatego stworzyliśmy Kartę Rodzinną. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom.
  Dowiedz się więcej o Karcie Rodzinnej...
 • BADANIA PRENATALNE

  Rozwój technologii w medycynie umożliwia wczesne wykrywanie wad płodu. Nowoczesne badania pozwalają z większą dokładnością ocenić ryzyko wystąpienia wad u niemowlęcia.
  Poznaj nowoczesne badania...
Call Now Button